Showroom

Zapraszamy do salonów Electronic Point – SMEG ELITE:

-> w Gdańsku Wrzeszczu przy Alei Grunwaldzkiej 234

Smeg to włoski producent sprzętu gospodarstwa domowego z siedzibą w Guastalla, koło Reggio Emilia na północy kraju. Smeg posiada 17 filii na całym świecie, zagraniczne biura w Hong Kongu i Arabii Saudyjskiej i rozbudowaną sieć sprzedaży. Obecny też w Trójmieście przy Alei Grunwaldzkiej 234.

Know-how, kreatywność i styl: są to cechy, które wywodzą się z włoskiej tożsamości Smeg i charakteryzują zaangażowanie firmy w ożywianie przedmiotów codziennego użytku.

Pomijając względy estetyczne, tożsamość Smeg jest wyrazem jego włoskich korzeni oraz prawdziwej pasji dla tego, co robi. Smeg stara się identyfikować i odzwierciedlać typowe cechy włoskiego designu, takie jak odkrywcza elegancja, wyjątkowość i jakość produktów.

Urządzenia Smeg są więc „migawkami” włoskiego stylu, zarówno lodówki retro z lat 50, jak i piekarniki wykonane w całości ze stali. Urządzenia te wyznaczają trendy, a także tworzą pozytywna więź z ich użytkownikiem. Więź, która wykracza daleko poza zwykłe zastosowania praktyczne. W myśl tej filozofii, firma zaangażowała się we współpracę z czołowymi projektantami i architektami oraz programy, które oceniają obecne gusta i trendy rynkowe.

W naszych salonach na powierzchni ekspozycyjnej zostały przedstawione wszystkie najnowsze trendy wzornicze w świecie urządzeń domowych – starannie dobrane i wyselekcjonowane urządzenia do zabudowy oraz wolnostojące – potwierdzające doskonałość „Made in Italy” według Smeg.
Zapraszamy do salonu Electronic Point – SMEG ELITE, który mieści się w Gdańsku przy Alei Grunwaldzkiej 234, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w soboty w godzinach 11:00 – 14:00

Zapraszamy też do współpracy architektów wnętrz, deweloperów, studia mebli kuchennych i inne punkty handlowe. Oferując ciekawe możliwości współpracy mamy nadzieję, że kuchnia stanie się ucieleśnieniem wszystkich zagadnień związanych z planowaniem i projektowaniem. Zbiegają się przecież tutaj potrzeby zapewnienia najwyższej wydajności, realizacji niezbędnych funkcji, estetyki oraz eliminacji zagrożeń środowiskowych. A Smeg na bieżąco dostosowuje się do potrzeb użytkowników urządzeń: wszystkie produkty są łatwe w użyciu a dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych inteligentnie korzystają z energii elektrycznej i wody.